Złap najtańszy lot! Zasady taniego wyszukiwania lotów

52558A83F2-compressor

Twoi znajomi wyjeżdżają co chwila za granicę, zwiedzają europejskie stolice i mówią, że nie wydali wcale na to dużo? A Ty chciałbyś tak jak oni, lecz nie masz pojęcia jak wygląda takie wyszukiwanie lotów, aby wszystko znaleźć w tak niskich i korzystnych cenach? Niżej zawarte zasady na pewno pomogą Tobie znaleźć tani lot i wyjechać na wakacje marzeń!

Chcesz najtańszy lot? Bądź elastyczny!

To jest bardzo ważna zasada podczas wyszukiwania tanich lotów. Nie warto bowiem nastawiać się na jedno konkretne miasto, państwo czy na jeden ścisły termin. Warto wcześniej przeglądać oferty, porównywać, gdzie są najtańsze loty, czy tam, dokąd jest najtańszy lot, koszty utrzymania się i życia nie są za wysokie. Warto poświęcić taki miesiąc na zorientowanie się właśnie, jakie są średnio ceny, jaka cena jest promocyjna, kiedy są promocje poszczególnych linii lotniczych. Nie trzeba w ciągu tego miesiąca cały czas siedzieć przed komputerem. Wystarczy, że każdego dnia trochę sprawdzimy cen, trochę poczytamy o danych miejscach.

Szukaj lotów w kilku miejscach

Szukając lotów warto korzystać ze specjalnych wyszukiwarek lotów- jednak nie należy kurczowo trzymać się jednej wyszukiwarki. Warto porównywać ze sobą ceny z kilku wyszukiwarek. Kiedy już mniej więcej będziemy wiedzieć dokąd chcemy polecieć i mniej więcej kiedy, warto ustawić sobie alert cenowy.

Sprawdź także: Wyszukiwanie tanich lotów

Wtedy na maila bądź przez sms przyjdzie nam wiadomość, jeśli cena lotu się obniży- możemy ustawić przy jakiej cenie chcemy otrzymać powiadomienie.
Warto jeszcze pamiętać, że istnieją dziś specjalne strony zajmujące się wyszukiwaniem najlepszych ofert. Ludzie Ci wyszukują „perełki” , czyli naprawdę tanie loty do przeróżnych miejsc na świecie.

Najtańszy lot najlepiej Szukać wcześniej

Nie rób niczego na ostatnią chwilę- zacznij szukać wcześniej tak, aby znaleźć korzystne cenowo loty.Szukając na ostatnią chwilę można łatwo wpaść w pułapkę pośpiechu- „mam mało czasu, nie mam już sił, potrzebuję wakacji” – wtedy kupujemy droższe bilety, bo nam się nie chce już szukać.

Tymczasem ten sam przelot dwa miesiące temu mógł kosztować nawet prawie o połowę mniej.

Related posts